פרויקטים

 

פרויקטים

 

מגורים

'גשם' בונה למעלה מ-30,000 יחידות דיור ברחבי הארץ, בפרויקטיי יזמות והתחדשות עירונית. היתרון של החברה הוא במתן מעטפת מדויקת לכל פרויקט אותו היא מבצעת, תוך יישום טכנולוגיות מתקדמות, תכנון מדויק וביצוע נכון ויעיל. הקפדה על סטנדרטים של איכות, בטיחות ועמידה בלוחות זמנים - אלו הם הערכים המובילים את החברה ומהווים נר לרגליה.

*
*
*
*
*
*
*
*
*

משרדים

יחידת הנדל״ן המסחרי SQUARE הינה מהגדולות והמובילות בישראל, מתמחה בייזום, רכישה, הקמה וניהול מבנים המיועדים למטרות תעשייה, היי-טק, מסחר ומשרדים. מתחמי SQUARE לרוב יהוו רובעי מסחר עירוניים, משלבים מגורים מסחר ומשרדים באופן המספק למשתמשי הקצה בסביבה הנידונה את כל צרכיהם תוך מתן דגש על הובלה בתחומי החדשנות, כלכליות וקיימות.

*
*
*
*
*
*
*
*

מלונאות

מחלקת המלונאות של גשם התפתחה בשנים האחרונות כחלק בלתי נפרד ממטרות החברה. לצד בניית הארץ גשם תומכת בקידום וחיזוק הקהילה, ומתוקף כך גם את תיירות הפנים בארץ ביישובי הפריפריה בפרט.

*
*
*

דירה בהנחה

חברת גשם היא אחת מחברות ייזום הנדלן בעלת צבר הפרויקטים הגדול ביותר במסלולי דירה בהנחה, כאשר החברה בנתה אלפי יחידות דיור שאוכלסו במסגרת מחיר למשתכן. הניסיון הרב של החברה במסלולים אלה מהווה יתרון משמעותי של החברה בהבנת הלקוח וליווי מיטבי שלו לאורך כל המסלול.

*
*
*
*
*
*
דילוג לתוכן