נוף בראשית

 

 

נוף בראשית דימונה

לאחר שזיהתה את הפוטנציאל העצום המתפתח בעיר הדרומית; האנושי, הכלכלי, והן האדריכלי, חברת גשם החזקות בונה בימים אלה את 543 יחידות הדיור בשכונת בריכות-ממשית בדימונה, השייכות לכל שבעת המתחמים שהוצעו במסגרת מכרז 'רשות מקרקעי ישראל'. הפרויקט מציע מרחב הזדמנויות הן למי שמבקש לשפר את מקום מגוריו, כמו מי שמוצא בה השקעה נבונה. ערך הנכסים היציב ובעל הפוטנציאל הגבוה הוא גם בשל מגוון האפשרויות העומד לרשות התושבים בתחומי התעסוקה, הקהילה, הפנאי והבילוי, שהוא כמעט אינסופי. והכול טובל בנוף מהמרשימים ורבי העוצמה בישראל.

 

 • *
  מיקוםשכונת ממשית
 • *
  יחידות דיור543 דירות
 • *
  מאפיינים נוספיםחללים מרווחים ומרפסת בכל דירה
*

אודות הפרויקט

עיצוב הפרויקט הינו היברידי ומציע מגוון צורות מגורים שונות. ברשות הרוכשים והמשקיעים עומדות 112 דירות בבנייה רווייה, 143 קוטג׳ים ועוד 30 יחידות צמודות קרקע. הקפדנו כי אופיה של השכונה ישמור על רוח המדבר החופשית וכי היא תזכיר ריזורט, והתכנון מאפשר פרטיות, מרחב נשימה ואווירה שקטה ורגועה. בבבתים המדורגים בפרויקט תוכלו למצוא דירות בעלות בריכה פרטית, ובכל דירה בפרויקט קיימת מרפסת.
השכונה האקלקטית ממוקמת על מצוק הפונה אל מרחבי הנגב עוצרי הנשימה.

על השכונה

בשכונה הקסומה על צלע ההר תמצאו מחד איכות חיים בסטדנדרטים של שכונות היוקרה בישראל, ומאידך תתעוררו בכלבוקר אל מרחבי האינסוף של נופיה הפראיים של הארץ הנשקפים מהמרפסת, הבריכה
או הגינה. כאן תשלחו את הילדים בבוקר אל מערכת חינוך אשר קטפה את הפרסים הנחשבים ביותר בישראל, ותצאו אחר כך אל אחד ממקומות העבודה האטרקטיביים ביותר במשק. והכול, בסביבה צעירה ודינאמית, ברמה סוציו-אקונומית גבוהה, ובשכונה בעלת נתיבי גישה שנסללו במיוחד עבורכם, הישר אל הכביש הראשי והרחק מצירי התחבורה הרועשים של העיר. בשעות הפנאי תוכלו לטייל מרחק קצר ברגל אל אחד הפארקים החדישים הממוקמים למרגלותיה של ממשית, אל הסקייט-פארק החדיש, הפארק האתגרי, שפע מגרשי הספורט והמשחק, אשכול הפיס, הסינימטק או בית הכנסת.

מיקום הפרויקט ואתרים בקרבה

 • *
  מוסדות לימוד
 • *
  מרכז קניות מסחרי
 • *
  בית כנסת
 • *
  בית קפה / מסעדה

צרו קשר עם הסוכן

או מלאו טופס והסוכן יחזור אליכם

בתקשורת

*

בתקשורת

חלום שמתגשם, מגורי יוקרה על המים. ג'יסר א-זרקא, לא מה שחשבתם
דילוג לתוכן