מוריה

 

 

מוריה

בפאתי שכונת שמבור היוקרתית והוותיקה מוקם בימים אלה פרוייקט בוטיק יוקרתי. תנופת ההתחדשות על הכרמל בחיפה הביאה איתה הזדמנויות למשפחות המבקשות איכות חיים טובלת בירוק, על ציר המוריה האופנתי. כל יחידות הדיור תוכננו בהקפדה על מנת להעניק לדיירים מרחב, פרטיות, נוחות ושקט כפרי, כפי שניתן למצוא רק בצד המערבי והאטרקטיבי של הכרמל.

 

 • *
  מיקוםשכונת שמבור
 • *
  מבנהמבנה אחד בעל 6 קומות
 • *
  יחידות דיור20 יחידות דיור
 • *
  מאפיינים נוספיםחניה ומחסן לכל דירה
*

אודות הפרויקט

הפרויקט היוקרתי הינו במתכונת תמ"א 38/2 הריסה ובנייה. במקום הבניין הוותיק שיהרס [שהינו בן 2-3 קומות ובו 8 דירות] קם בימים אלה פרויקט מרהיב בן 6 קומות, ובו 20 יחידות דיור מפנקות בסטנדרט עילית ובהן דירות גן ופנטהאוז. הבניין עוצב באופן המקפיד על אופיה היחודי של השכונה, אשר הבתים בה ברובם שומרים על תחושת מרחב ויוקרה. זאת, על מנת להגן על הערכים האורבניים היחודיים בהם זכו תושבי שמבור. כמובן שלצדו של פרויקט בסטנדרטים כגון אלה מתקיים פיתוח סביבתי מלא ומוקפד בכל הנוגע לתשתיות, התכנון הנופי והגינון.

מיקום הפרויקט

צרו קשר עם הסוכן

או מלאו טופס והסוכן יחזור אליכם

בתקשורת

*

בתקשורת

"גשם החזקות" בבעלות השותפים הצפוניים לשעבר תמשיך להעניק חסות לבית"ר ירושלים ביחד

ממשיכים לבנות ביחד: נותנת החסות הראשית תמשיך את שיתוף הפעולה עם המועדון גם בעונה הבאה. בנוסף חברת 'גשם החזקות' תהיה נותנת החסות הראשית של מחלקת הנוער. הבעלים משה חוגג: "מצאנו פרטנר ואנחנו צועדים בדרך משותפת שעובדת נהדר ביחד"

דילוג לתוכן