אבשלום 3

 

 

אבשלום 3

בלב אחת השכונות היפות והמבוקשות בישראל נבנה בימים אלה פרוייקט בוטיק יוקרתי. תנופת ההתחדשות על הכרמל בחיפה הביאה איתה הזדמנויות למשפחות המבקשות איכות חיים טובלת בירוק, ובמרחק נגיעה מציר הרכס האופנתי. בפרויקט המרהיב  5 דירות בסטנדרט עילית המעניקות מרחב, פרטיות, נוחות, שקט ונופים עוצרי נשימה.

 

 • *
  מיקוםשכונת שמבור
 • *
  מבנהמבנה אחד בעל 6 קומות
 • *
  יחידות דיור5 יחידות דיור
 • *
  מאפיינים נוספיםחניה ומחסן לכל דירה
*

אודות הפרויקט

על בניין קיים בן 3 וחצי קומות, בו קיימות 5 דירות בלבד, נוספו עוד 5 דירות רחבות ידיים בנות 5 חדרים כל אחת. לבניין הוותיק נוספה מעלית חדישה ולרווחת הדיירים הותקן מכפיל חנייה. הבניין עוצב באופן השומר על אופיה השקט של השכונה, אשר הבתים בה ברובם אינם עולים על  3עד 4 קומות. זאת, על מנת לשמר את הערך הנופי החשוב בו זוכים תושבי כרמליה. הדירות מרווחות (כ- 140 מ"ר) ומוארות מאוד, בעלות 3 כיווני אוויר ומחולקות באופן מדויק כך שכל חלל קיבל תשומת לב מירבית. בכל קומה 2 דירות בלבד.

בכל דירה סלון ומטבח מרווחים מאוד, יחידת הורים גדולה עם חדר רחצה ושירותים ו- 3 חדרי שינה נוספים. לכל דירה מרפסת של כ- 12-13 מ"ר ולדירת הגן גינה של כ- 150 מ"ר. בכל הדירות מותקנת מערכת בית חכם המאפשרת שליטה על תריסים, נק' תאורה ומזגן וכמו כן ישנו מיזוג אויר מלא או הכנה למיזוג אויר בכל דירה. כמובן שפרויקט בסטנדרטים כגון אלה מביא עמו גם פיתוח סביבתי מלא ומוקפד בכל הנוגע לתשתיות, תכנון הנוף והגינון

מיקום הפרויקט

צרו קשר עם הסוכן

או מלאו טופס והסוכן יחזור אליכם

בתקשורת

*
דילוג לתוכן