Blog

Blog

חזרה לעמוד הבלוג

דירה החלומות שלכם בנהריה

אם אתם מחפשים את דירת החלומות שלכם, בנהריה תוכלו למצוא אותה כמעט ללא מאמץ. לפי התחזיות בשוק הנדל"ן שכונת "קריית יצחק שמיר" עתידה לזנק בשווי עשרות אחוזים בחמש השנים הקרובות ולהפוך לאחת השכונות המבוקשות והייחודיות באזור הצפון.   בעקבות תכנון מהמתקדמים והחדישים ביותר שנבנו בנהריה והסביבה בעשור האחרון.

ניחוחות ההתחדשות מתחזקים בעיר נהריה בעיקר לאור השינוי המפתיע שהתחולל בעיר כשבבחירות האחרונות לראשות העיר זכה מתמודד חדש, שפשט את מדי צה"ל וזכה בלבבות הנהריינים. רונן מרלי, שזכה ב 58% מהקולות, החליט שהעיר אכן זקוקה לשינוי מהותי.

 בראיון בגלובס, טען מרלי כי בכוונתו ליצור מהלך שישנה את תפיסת העיר כשוממת. המטרה היא להפוך את נהריה לעיר תיירותית. חלק מתוכנית העל של מרלי (שבימים אלו נבדקת היתכנותה), היא בניית מרינה יפהפייה ובמקביל שיפור איכות בתי המלון בעיר והרחבתם וזאת כדי למשוך אל העיר תיירות רבה.

עוד מוסיף מרלי לגלובס שמטרתו העיקרית היא למנוע מצב בו יישארו דירות רפאים בעיר. לשם כך טוען מרלי כי מירב המאמצים יושקעו בחינוך :"אם החינוך יהיה מהטובים בארץ, אצלי לא יהיו דירות רפאים".

במסגרת דבריו של ראש העיר החדש רונן מרלי נראה כי הקמת מוסדות החינוך הללו הולכת להיות מן המוצלחות, ואיכות תכניות הלימודים והמורים המלמדים עתידה להיות מהטובים בישראל.

"קריית יצחק שמיר" נבנית במסגרת הסכמי הגג החתומים והיא מתוכננת כאוטונומית לחלוטין. קריית יצחק שמיר מאופיינת בתכנון מרהיב המותאם לצרכי האדם בעידן החדש, כאשר כלל המרכזים החיוניים לשימוש יהיו במרחק הליכה מכל בנין החל מפארקים רחבי ידיים, מרכזי קניות, בתי ספר, גנים, מרכזי נוער ובתי כנסת תוך מתן דגש על ראות ירוקות כמעט בכל מקום אפשרי.

ובמרחק נסיעה קצר של כ5 דקות ניתן יהיה להגיע לרכבת, לקניון ארנה, לטיילת העיר, לחופים היפים של נהריה, בצת, אכזיב וללוקשיינים היפים ביותר בגליל.

שכונת קרית יצחק שמיר ממבט מזרח מערבי הדמיה: ורד לומו עבור: גשם החזקות

כחלק מהקמת השכונה החדשה, חברת גשם החזקות בונה את פרויקט THE VALLEY  בהיקף של כ900 מיליון שקל .

הפרויקט יכלול שלושה מתחמי מגורים ייחודיים למגורים.

*THE VALLEY *EAST בחלקה המזרחי של השכונה, *THE VALLEY *WEST בחלקה המערבי של השכונה ו *THE VALLEY *NORTH מתחם ייחודי בחלקה הצפוני ביותר של השכונה, שלושת המתחמים מאופיינים בנוף מרהיב מכל הקומות לגליל ולחופי נהריה.

פרויקט THE VALLEY מסב את מרב הדגש על פיתוח וחדשנות המתחם, הדירות מתוכננות בצורה פונקציונלית הממקסמת את שימוש השטחים בה, כך שלא יהיו חללים "מתים" בבית שמועמסים בסופו של יום על מחיר הדירה. הבית יתוכנן באופן המותאם ביותר לצרכי המשפחה המודרנית. כך גם נעשה בתכנון המבנים תוך העמדתם במרחק המקסימלי אחד מהשני ובאופן שיוצר מבטים אל הנוף ממקסימום הדירות שניתן בפרויקט.

בנוסף לחדשנות, רמת המחירים המוצעים בפרויקט THE VALLEY משקפים את המחיר הנמוך ביותר שתומחרו דירות בעשור האחרון והמגוון הרחב ביותר החל מדירות שלושה חדרים ענקיות ( כ80 מטר ) כלה בפנטהאוזים הגבוהים ביותר בעיר נהריה קומה 17 עם מעל 150 מטר בנוי ומרפסות ענק, שמשקיפות לנופים אינסופיים..

במקביל בימים אלו מקודמות התוכניות להרחבת התשתיות העתידות לחבר את העיר נהריה אל כביש 6 מה שעתיד להקל על הפקקים בכניסה וביציאה מהעיר, ולפתח מערכות יחסים חדשות בין נהריה לערים מרכזיות בישראל. יחד עם תכנון מוקפד לפיתוח העיר והסכמי גג שנחתמו מראש אל מול מדינת ישראל, נראה כי נהריה עתידה להפוך לאחת הערים הנחשקות בצפון הארץ.

ואם כל זה לא די בזאת נכון לחודש יולי האחרון קיבלה הכנסת בקריאה שנייה ושלישית את הצעת חוק לתיקון פקודת מס הכנסה. המשמעות היא שהטבות המס יחולו רטרואקטיבית על תושבי נהריה החל מחודש ינואר 2018 הטבה זו הינה משמעותית שכן זה יכול להקל על החזרי המשכנתא הגבוהים.

העיר נהריה אכן מציעה הזדמנות אמתית למשפחות צעירות, זוגות צעירים ורווקים לרכוש דירה ולהתחיל את החיים.

חזרה לבלוג
עבודת שיפוצים

כתבות נוספות מהבלוג שלנו

חזרה לעמוד הבלוג