פרויקט המגורים שמשגע את נהריה – מכה שנית

פרויקט המגורים שמשגע את נהריה – מכה שנית

"הביקושים היו גבוהים מתחילת השיווקים, יחד עם זאת מיום השקת כביש 89 הפניות עלו בכ-67%".

שכונת THE VALLEY החדשה משנה את חוקי המשחק בנהריה.

בתחילת חודש ספטמבר האחרון, נפתח לתנועה כביש מספר 89, המחבר את נהריה לכביש 6, בנוסף למערכת כבישים חדשה שאמורה להפחית משמעותית את פקקי התנועה ביציאה ובכניסה לעיר.

פרויקט THE VALLEY של חברת "גשם החזקות" ממוקם על כביש 89, כך שניתן לראות במהלך הנסיעה את הבניינים אשר בימים אלו נמצאים בביצוע מתקדם ומושכים את תשומת לב הנהגים.

נהריה החדשה

לפי הערכות עד שנת 2030; בהתאם לתכנית המתאר של העיר, תהפוך העיר נהריה למוקד הגירה חיובית של משפחות ורווקים צעירים, מה שיגרום לגידול של כ- 15,000 תושבים. בעקבות שינויים בראשות העיר, השקעה בתשתיות, נגישות מקסימלית והזרמת תקציבים למערכת החינוך, יזמים רבים רואים שליחות במיצוי הפוטנציאל החבוי בעיר.

נהריה נחשבת לבירת הגליל ומיקומה האסטרטגי, מקנה לה אווירה ייחודית המשלבת ים כחול ונוף גלילי ירוק. הפרויקטים החדשים בעיר, והמחיר הנמוך למטר, מושכים זוגות צעירים, רווקים, רווקות ואף משפחות חדשות המעוניינות להיות חלק מהצמיחה ומחיי הקהילה שמציעה העיר נהריה.

חברת "גשם החזקות" מקימה את שכונת יצחק שמיר עם למעלה מ- 1300 יחידות דיור כאשר התכנית מחולקת ל – 5 שלבים. בשלב הראשון הושק המתחם המזרחי THE VALLEY EAST. תוך פחות משנה, נמכר 80% מהמלאי ונותרו בו מס מועט של דירות מיוחדות. גם שלב ב' של השכונה THE VALLEY NORTH הושק בחודש דצמבר. כאן, החברה שברה את השיא של עצמה, ו 88% מהמלאי נמכר תוך 8 חודשים בלבד. בסוף חודש אוקטובר (20) צפוי לצאת לשיווק השלב השלישי, המתחם המערבי, THE VALLEY WEST. המתחם המערבי כולל 6 בניינים. 4 בניינים נמוכים בעלי 8-9 קומות וקומת קרקע ושני מגדלים בעלי 15 קומות. תמהיל הדירות מגוון עד מאוד וכולל דירות 3-5 חדרים, דירות גן, פנטהאוזים, ודירות ענק עם מרפסות ענק כמעט בכל קומה. ייחודיותו של THE VALLEY WEST הוא הנוף הנשקף מכל דירה, לנוף גלילי ירוק, אל מרחבי הים הפתוחים.

Nahariya

הטבות המס משמעותיות ומשתלמות בהחלט!

בהתאם ל"תכנית להבראת כלכלת ישראל" שהורחבה בכנסת בשנת 2005, רבים מתושבי הפריפריות בישראל זכאים להטבות מס משמעותיות. העיר נהריה ניצבת בראש הטבלה עם יישובי הפריפריה אשר זכאים, כאשר אחוזי ההחזר בה הם מהגבוהים בישראל. בעצם מדובר בתשלום מס הכנסה מופחת בסכום מצטבר של עשרות אלפי שקלים לשנה. בנהריה אפשר לקבל הטבת מס בהיקף של 12% מהמשכורת עד לתקרה שנתית של 204,000 ₪. כך שנגיד והכנסה ממוצעת לבית הינה 10,000 ₪ תוכלו לקבל החזר של 2,400 ₪ מידי חודש.

דירות בפחות ממיליון!

פרויקט THE VALLEY, הוא אחד הפרויקטים המוצלחים בישראל, פרויקט המאפשר לזוגות צעירים ורווקים ורווקות, זוגות צעירים, משפרי דיור ומשקיעים מכל הארץ לרכוש דירה חדשה של כ- 90 מטר בפחות ממיליון ₪.

"גשם החזקות" מציעה פרויקט במחירים משתלמים וברי השגה. עד כה,כ- 600 משפחות רכשו דירות בפרויקט הקהילתי. בעקבות הביקושים הרבים, מחירי הדירות בו צפויים לזנק בשנים הקרובות.

סמנכל"ית השיווק של גשם, בתי אלדד נמסר: ""הסכם המסגרת מבטיח את קיום הפרויקט ואת עמידתו בלוחות הזמנים, ואף צפוי להקדים, בנוסף מרכזים מסחריים, פארקים, גנים, בתי ספר ומרכזי העשרה לילדים הובילו אלפי משפחות לרכוש דירה בפרויקט THE VALLEY שבעיר נהריה, מנוף זה מביא עמו אוכלוסייה צעירה ואיכותית ויוצר ביקוש אדיר לשוכרים המוביל לשמירה על שווי שוק" .

עוד נמסר מאלדד: "לא צפינו את הביקושים כשרכשנו את הקרקעות לראשונה בשלהי 2016, יתרה מזאת קולגות לענף לא ניבאו הצלחה כלל לתוכנית להקמת שכונת מגורים חדשה ואוטונומית בעיר נהריה ובכלל. בתום השנה הראשונה המספרים דיברו אחרת והובלנו שיא מכירות שלא נרשם בעיר עם מכירות של 250 יח"ד מכורות".

דילוג לתוכן