MEDIA & NEWS

MEDIA & NEWS

פרויקט הבוטיק אשכול – עיר היין אשקלון יצא לדרך!

את "עיר היין" ראשון לציון אתם וודאי מכירים, אבל על שכונת "עיר היין" העתידית באשקלון – קרוב לוודאי שטרם שמעתם. בד בבד עם עליית התשואה ומחירי הנדל"ן בעיר אשקלון, עתיד להיבנות בקרוב פרויקט נדל"ן מתקדם ושאפתני שיאפשר רמת חיים גבוהה ומהווה הזדמנות פז לזוגות צעירים, משפחות, משפרי דיור ומחפשי דירות להשקעה.

בירת הנדל"ן הבאה של הדרום

משקיעי נדל"ן ממולחים כבר זיהו את אשקלון כיעד נכסף בתחום השקעות הנדל"ן. מחירי הנדל"ן המאמירים באזור, הביקוש הגובר לדירות ועצם העובדה שהתשואה עבור נדל"ן בעיר היא הגבוהה ביותר בארץ בשנים האחרונות צדה את עינם של מביני עניין. גם זוגות צעירים ומשפחות שמחפשות לשפר את אורח ואיכות חייהם מוצאים עניין בעיר המתפתחת. זאת ניתן לזקוף לזכות עיריית אשקלון, שמפעילה כיום כ-30 תוכניות שמטרתן לשפר את הישגי התלמידים בבתי הספר ולהפיק אירועי תרבות עשירים לקהל. בנוסף לכך היא משקיעה רבות גם בשיפור התשתיות בעיר ומקדמת יוזמות פרטיות לבניית שכונות מגורים חדישות ומתקדמות.

עיר היין באשקלון – דירה חדשה מקבלן

בשנים הבאות עתידה להיבנות בצפון-מזרח אשקלון שכונה חדשה שתהיה גם הגדולה בעיר – 40,000 תושבים שיתגוררו על פני שטח של כ-4,200 דונם. את שמה היא קיבלה משרידים של מפעלי יין עתיקים ששוכנים בתחומה ומפארק היין החדש שייבנה בחלקה המערבי. השכונה תאופיין באופי משפחתי ותתהדר בשילוב בין עירוניות מודרנית לבין פנינים ארכיאולוגיים ותיירותיים ופארקים ירוקים. היא תכלול גינות ציבוריות, מתקני משחקים ומסלולי אופניים שיאפשרו אורח חיים מתקדם לצד הזדמנויות כלכליות ועסקיות בדמות קניונים רחבי ידיים, מדרחוב חנויות, מתחמי קניות ומתחם בתי קולנוע.

הדירות המוצעות בפרויקט

פרויקט הנדל"ן "אשכול בכרם" בעיר היין מציע כ- 120 דירות בנות 3 עד 6 חדרים בניינים בעלי 6 קומות. הפרויקט מתוכנן בבנייה נמוכה עם יחידות דיור גדולות משולבות בדירות גן. אחד מהיתרונות המרכזיים של הפרויקט נעוץ בכך שהדירות מותאמות לרוכשים, ולא להפך, והם יוכלו לבצע שינויים בתכנון הפנימי ובמבנה הבית בשלב הראשוני של הפרויקט.

להיות חלק מקהילה חדשה ומשגשגת

בפרויקט השאפתני שמציע איזור מגורים נעים, מרווח ומשפחתי, עתידה להתגורר קהילה צעירה ששמה לה למטרה להשיג לעצמה איכות חיים גבוהה ומגורים בסטנדרטים בלתי מתפשרים, כיאה לכל מי שמעוניין להשקיע בעתידו ובעתיד ילדיו. אין זה מפתיע בהתחשב ברצון העז של זוגות צעירים רבים להתקדם בחיים ולבנות חיי משפחה וחיי קהילה ענפים, מגוונים ועשירים.

תחבורה נגישה

כל ישראלי בשנת 2019 מכיר בחשיבותה של תחבורה איכותית וחכמה. הגישה אל השכונה תהיה קלה הודות ליציאה צפונית חדשה וסלילתו של כביש גישה צפוני חדש לעיר כולה. מוסדות הציבור והחינוך ימוקמו במרחק הליכה או במרחק נסיעת אופניים בשבילי אופניים ייעודיים שיסומנו במיוחד. בסמוך לשכונה תקום תחנת רכבת חדישה שתהווה חלק מקומפלקס תחבורתי שכולל גם תחנת אוטובוסים מרכזית ואזורי מסחר.

להכות בברזל בעודו חם

השקעה טובה היא בראש ובראשונה עניין של תזמון נכון. התשואה בעיר ממשיכה לעלות במקביל לנסיקת מחירי הדיור. שוק הנדל"ן באזור טרם הגיע לשיאו, ובפרט בהתחשב בהתפתחות העכשווית והמתמשכת של העיר וההשקעה בתשתיות, באיכות חיים, בתיירות ובשכונות חדשות. רכישה נבונה של דירה מודרנית בשכונה מתקדמת בהווה תזכה את הרוכשים בדירה ששווה סכום גבוה באופן ניכר כעבור מספר שנים. בנוסף להזדמנות לחיות בשכונה חדישה, הדירות המוצעות בפרויקט גם משקפות הנחה של עשרות אחוזים על פני דירות יד 2 וזמינות במחיר ששווה לכל נפש, לרבות אפשרות לקבל מענק מהמדינה. השקעה טובה היא גם עניין של זיהוי הזדמנויות – ופרויקט "אשכול" בהחלט מהווה הזדמנות שכזאת.

למידע נוסף על פרויקט "אשכול" של חברת היזמות "גשם החזקות" ורכישת דירה בשכונת "עיר היין", אתם מוזמנים להשאיר פרטים כאן וישובו אליכם בהקדם עם הצעות מחיר מפתות

טלפון נייד*

שם מלא*

דוא״ל*

חדשות נוספות