על שטח של 14,000 מ"ר: מרכז עסקים חדשני יוקם במתחם כורדני בקרית מוצקין

על שטח של 14,000 מ"ר: מרכז עסקים חדשני יוקם במתחם כורדני בקרית מוצקין

מי זוכר שעד לפני שנים לא רבות, השכונה הכי מבוקשת בקריות שימשה כבסיס צבאי. שכונת משכנות אמנים בקרית מוצקין ממשיכה להתפתח ולמשוך זוגות צעירים ומשפחות מכל הארץ. עכשיו עם הקמת מרכז העסקים החדש 'SQUARE' של גשם החזקות, גם בעלי העסקים והמשקיעים בדרך.

חברת 'גשם החזקות' זכתה בחודש מרץ האחרון במכרז של רשות מקרקעי ישראל על מגרש בהיקף 14,000 מ"ר במתחם כורדני בקריית מוצקין. כחצי שנה לאחר מכן, מתחם העסקים החדש העונה לשם 'square' צובר התעניינות רבה מצד חברות גדולות, משקיעים ובעלי עסקים, לקראת השיווק שיחל בחודש הבא.

לא בכדי הפרויקט מושך תשומת לב רבה. מיקום הפרויקט, בתפר שבין שכונת משכנות אמנים לנווה גנים, לצד מוקדי בילוי כמו הספורטלי, החי פארק והיכל התאטרון, הופכים את המתחם לגן עדן עבור בעלי העסקים. אלו, מתווספים לעובדה כי למעלה מ 3000 משפחות, ייהנו ממרכז מסחרי ממש ליד הבית, מרכז שישלים את המרקם האורבני של השכונה ויהווה פתרון נגיש עבור הילדים וההורים.

בנוסף לשדרה מסחרית שוקקת, Square ישמש כמרכז עסקים, עם משרדים רחבי ידיים לחברות גדולות, לצד משרדים קטנים עבור בעלי מקצועות חופשיים. במתחם כ20,000 מ"ר של שטחי משרדים, המשתרעים על פני ארבע קומות, המוצעים למכירה בגדלים שונים לפי צרכי הלקוח.

square – מרכז העסקים והמסחר

המתחם נגיש במיוחד, ויהווה מענה לאלו המחפשים ביקור קצר לצורך קנייה, או חווית בילוי לכל המשפחה. בצמוד למתחם פרוש פארק רחב ידיים, כך שגם הילדים וגם ההורים יוכלו ליהנות. במרחק חמש דקות נסיעה בלבד מכביש עוקף קריות, ועם תחבורה ציבורית בכל שעות היום, מתחם העסקים החדש square עתיד להפוך לנקודת מפגש מרכזית בקרב תושבי השכונה בפרט, והצפון בכלל.

מטעם גשם החזקות נמסר לאתר חדשות חיפה והקריות: " square – מרכז העסקים והמסחר בשכונת משכנות אמנים הוא המשך ישיר למגדל המגורים 'sea tower' אותו אכלסנו בהצלחה רבה. בשכונה נבנו אלפי יחידות דיור ללא מתחמי מסחר ולכן אנו שמחים להשלים את המרקם האורבני של השכונה. המתחם יהווה מוקד חדשני באזור, בהיותו פרויקט עירוב שימושים הכולל משרדים ומסחר. אנו גאים להעניק לרוכשים שלנו מעטפת רחבה ושמחים על ההזדמנות לשפר את איכות חייהם גם לאחר הרכישה, עם מרכז מסחרי ממש בקרבת הבית".

דילוג לתוכן