בית"ר "גשם החזקות" ירושלים

בית"ר "גשם החזקות" ירושלים

"גשם החזקות" שמחה לבשר על מתן חסות והיותה הספונסר הראשי של מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים לעונת 2020/2021.

כחלק מהסכם החסות, יתנוסס לוגו החברה בקדמת החולצות של הקבוצה הבוגרת וכן על החולצות שיירכשו על ידי האוהדים, בתקווה שיוכלו להגיע איתם למגרשים בזמן הקרוב.

החברה תהנה מפרסום מסיבי וחשיפה בכל דרכי הפרסום והדיגיטל שהמועדון יכול להציע, וכמובן על תלבושות השחקנים, אוטובוס הקבוצה, פעילויות תוכן שיווקי, בפעילויות למען הקהילה ועוד. מהיום תיקרא הקבוצה בית"ר "גשם החזקות" ירושלים. שחקני הקבוצה יעלו כבר למשחק מול מכבי נתניה במוצאי שבת ובמשחק מוקדמות הליגה האירופית באלבניה עם הספונסר החדש שלנו.

Jerusalem

באירוע חגיגי שנערך היום לקחו חלק בעלי בית"ר ירושלים משה חוגג, יו"ר המועדון אלי אוחנה, מנכ"ל המועדון מוני ברוש ואילו מטעם חברת 'גשם החזקות' הגיעו יוסי מזרחי, שמגר ואקנין וסמנכ"לית השיווק בתיה אלדד.

בעלי המועדון, משה חוגג, אמר לאחר החתימה על ההסכם לפני מספר דקות: "חברת 'גשם החזקות' היא חברה יזמית שהפכה לשם דבר בעולם הנדל"ן. נחשפנו להון אנושי המביא עמו רוח צעירה, חשיבה הנדסית ושיווקית פורצת גבולות, וחזון יצוק ליישוב הארץ. החברה נחשבת למצליחה מאוד בתחומה ומחזיקה בפריסת פרויקטים ארצית. אנו שמחים על החלטתה לקחת את החסות הראשית על משפחת בית"ר ירושלים".

Jerusalem Geshem

"חברת 'גשם החזקות' תהנה משיתוף פעולה מלא שלנו, חשיפה אדירה, והחל מחתימת הסכם זה היא תהפוך לחלק מוביל ובלתי נפרד מהמותג שלנו. אנו מודים לחברה על הבחירה בדרך החדשה ועל הרצון המשותף להיות חלק מהמועדון. החתימה עם 'גשם החזקות' מביאה לידי ביטוי כי גם בתקופה מאתגרת זו, ספונסרים מתחברים למועדון ואת הבעת האמון במותג שהולך בדרך הבית״רית של "ואהבת לרעך כמוך".

בעלי החברה, יוסי מזרחי ושמגר ואקנין, מסרו: "זהו יום מרגש עבורנו, חברת 'גשם החזקות' ובית"ר חולקות חזון וערכים משותפים. הדבר מתבטא בין היתר בתרומה לאוכלוסיות שונות בירושלים ובכל המדינה, בתרומה נרחבת לקרן 'בני ירושלים' של אגודת ילידי הטכניון, ובבחירה לבנות את פרויקט "ארנונה הילס" בעיר. אנו מברכים על הדרך של המועדון ועל המסר בו הוא דוגל ומאמינים כי בעבודה משותפת שני המותגים ימשיכו בצמיחה שלהם לעבר הישגים".

דילוג לתוכן